Novi Pazar siguran u Lazarevcu

Srbija - Super liga 26. apr 202218:01 0 komentara
Radnik - Novi Pazar
FK Radnik

U meču trećeg kola doigravanja za opstanak, fudbaleri Novog Pazara slavili su na gostovanju Kolubari i pobedu upisali rezultatom 3:1.

Ne mare Pazarci za priče o nameštanju u kojima su glavni akteri od ponedeljka. Za samo 26 minuta utakmice domaći su tri puta vadili loptu iz mreže.

Poveo je Novi Pazar već u prvom minutu golom Stefana Dimića, a onda sredinom poluvremena došao do dva brza gola.

U 23. minutu je strelac bio Milan Jokić, a nepuna tri minuta kasnije u listu strelaca upisao se i Luka Ratković.

Ispostavilo se da je konačan rezultat utakmice postavljen u finišu prvog poluvremena. Igrao se 43. minut kada je nadu domaćima vratio Miloš Filipović, ali Kolubara u drugom poluvremenu nije mogao da preokrene stvari u svoju korist.

Kolubara ostaje deveta na tabeli sa 40 bodova, Novi Pazar je sada 13. sa 32.

U sledećem kolu, Kolubara će dočekati Mladost, a Novi Pazar će biti domaćin Radničkom 1923.