Novi trijumf Partizana, petica za 17. vezanu pobedu

Srbija - Super liga 15. mar 202120:04 11 komentara
FK Partizan
FK Partizan

Fudbaleri Partizana upisali su novu pobedu u Superligi i produžili niz pobeda na 17. utakmica. Na stadionu u Humskoj savladan je Zlatibor rezultatom 5:1.

Novu ubedljivu pobedu Partizan je upisao u okviru 27. kola Superlige, a trijumf je najavio gol Nemanje Jovića u 21. minutu. Miloš Jojić je izveo slobodan udarac sa leve strane, a Lazar Marković je glavom spustio loptu do Jovića koji pogađa za vođstvo svog tima.

Takuma Asano se u strelce upisao u 34. minutu. Asano se odlično snašao u kaznenom prostoru nakon dodavanja Bibrasa Natha i postigao drugi gol za domaće.

Na odmor se otišlo sa tri gola prednosti za domaće nakon što je u 44. minutu sa bele tačke pogodio Bibras Natho. Penalu je prethodilo igranje rukom nekog od defanzivaca gostiju u kaznenom prostoru.

Igrao se 52. minut kada je Zlatibor uspeo da zatrese mrežu Partizana. Gol je postigao Nenad Sević koji je činilo se želeo da centrira, ali je lopta preletela sve, nezgodno odskočila i prevarila Stojkovića.

Crno-beli su do četvrtog gola stigli u 74. minutu golom Žan-Kristofa Bajbeka koji je odlično utrčao sa desne strane, primio loptu i poslao je snažnim šutem u mrežu.

Konačan rezultat postavljen je u 84. minutu, strelac je bio Slobodan Urošević.

Nakon nove pobede, Partizan na drugom mestu na tabeli ima 68 bodova. Zlatibor na 18. mestu ima 21 bod.

U sledećem kolu Partizan gostuje Bačkoj, Zlatibor će dočekati Javor.