Nula u Kruševcu, Voždovac odoleo, Čečarić samo do stative

Starsport

U poslednjem meču drugog kola Super lige Srbije mreže su ostale netaknute, na stadionu Mladost u Kruševcu Napredak i Voždovac su odigrali nerešeno - 0:0.

Napredak ni posle drugog kola Super lige Srbije ne zna za pobedu. Posle poraza u Novom Sadu uz promašeni jedanaesterac u sedmom minutu nadoknade, Kruševljani su osvojili samo bod na domaćem terenu protiv Voždovca – 0:0.

Slaba uteha ekipi Dušana Đorđevića ostaće u činjenici da su bili za nijansu bolji rival. Sredinom prvog poluvremena imali su i najizglednije šanse, obe preko Čečarića, prvo je pogodio stativu udarcem glavom, a potom je njegov šut sa 17 metara odbranio Krunić.

Napretku je ovo prvi bod, a beogradskom timu četvrti. U narednom kolu, Voždovac će dočekati Mladost GAT, dok će Napredak u goste Čukaričkom.