Ohi se upisao za 29 minuta, Zvezda remizirala sa Mariborom

Srbija - Super liga 25. jan 202218:01 > 18:06 2 komentara
Ohi Omoijuanfo

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su 1:1 sa Mariborom u prvom prijateljskom meču na pripremama u Antaliji.

Srpski šampion je morao da juri prednost slovenačkog predstavnika. Poveo je Maribor golom bivšeg napadača Zvezde Ognjena Mudrinskog u 21. minutu, ali je osam minuta kasnije novi špic crveno-belih Ohi Omoijuanfo doneo izjednačenje.

Povezane vesti

Upisao se norveški fudbaler već u prvoj utakmici u timu Dejana Stankovića i najavio da bi mogao da bude veliko pojačanje. Prihvatio je dugu loptu Nenada Krstičića, izdržao duel sa protivnikom i zatresao mrežu.

I pre i posle tog pogotka, Beograđani su bili bolji rival. Stvorili su nekoliko prilika pred golom Ljubičastih, od kojih je najbolju imao Aleksandar Katai sredinom drugog poluvremena kad je pogodio prečku.

Treba istaći i da je Stanković ukazao šansu velikom broju mladih fudbalera, što je svakako uticalo na ishod.

Sastavi:

Crvena zvezda: Popovic – Gajic, Erakovic, Pankov, Gobeljic – Krsticic, Stanic – Falko, Ivanic, Katai – Ohi. Igrali su još: Gordić, Srnić, Živković, Pavkov, Bakajoko, Sanogo, Đurić, Radulović, Stanković, N. Mituljikić i Ibrahim.

Maribor: Jug – Milec, Mitrović, Votson, Sikošek, Makumbu, Antolin, Alvir, Žugelj, Šturm, Mudrinski.