Pantović “poništio” evrogol Vukića za bod Voždovca

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

TSC i Voždovac odigrali nerešeno u Bačkoj Topoli – 1:1, slađi bod otišao za Beograd.

Imao je TSC priliku da se eventualnim trijumfom izjednači na tabeli sa Voždovcem i niškim Radničkim, vodio je od 70. minuta protiv beogradskog tima, ali je na kraju morao da se zadovolji samo bodom – 1:1.

Povezano

Bila je to prilično tvrda utakmica, u kojoj su oba tima više brinula o svojoj mreži. Ali, daleko od toga da uzbuđenja nije bilo, oba tima nisu iskoristila po dve izgledne prilike. U drugom poluvremenu TSC je preuzeo inicijativu, kako se meč bližio kraju Beograđani su sve više razmišljali o tome da im je i bod prilično značajan.

Ali, Bačkotopolčani su dočekali priliku, u 70. minutu Stefan Vukić je sa 17 metara postigao evrogol, čuvar mreže gostiju Krunić bio je nemoćan – 1:0. Nije tada tim kojeg sa klupe predvodi Aleksandar Linta imao više šta da čeka, a izmene gostujućeg trenera bile su, kako se ispostavilo, odlične.

U 83. minutu Mašović je sjajno prošao po desnoj strani i centrirao, Keita je glavom spustio loptu ka Pantoviću, koji je lako savladao Filipovića – 1:1. Voždovac je sada usamljen na četvrtoj poziciji, sa bodom više od niškog Radničkog i tri više od TSC-a. Nišlije će zatvoriti četvrto kolo plej-ofa utakmicom u ponedeljak na Banovom brdu protiv Čukaričkog.