Srbija - Super liga 28. nov 202118:29 > 18:34 5 komentara
FK Partizan
FK Partizan

Fudbaleri Partizana upisali su 16. pobedu u sezoni. Pobedili su crno-beli Voždovac na Krovu.

Partizan je pobedu upisao rezultatom 3:0 (1:0).

Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Kvinsi Menig u samom finišu ovog dela meča. Igrao se 41. minut. Zdjelar je lepo pronašao Meniga, ovaj se oslobodio Hajdina i odlično sa desne strane poslao loptu u mrežu.

Rešio je Partizan sve nedoumice u ovom meču u prvih deset minuta u nastavku.

Prvo je u 50. minutu mrežu zatresao Rikardo Gomeš koji je odlično pobegao odbrani domaćih, a pet minuta kasnije za 3:0 precizan je bio i Danilo Pantić – u ulozi asistenta našao se Gomeš.

Najbolju priliku Voždovac imao je pri rezultatu 0:0 kada je Nemanja Milojević pogodio stativu.

Partizan na prvom mestu na tabeli ima 50 bodova, šest više, ali i meč više, u odnosu na Crvenu zvezdu.

Voždovac je vezao četiri meča bez pobede, i dva poraza i na devetom mestu uma 22 boda.