Partizan ubedljiv – gol i asistencija rezerviste Natha

Srbija - Super liga 15. maj 202117:53 > 17:55 1 komentar
Partizan
FK Partizan

Fudbaleri Partizana u 37. kolu Superlige Srbije na svom terenu su pobedili Voždovac rezultatom 3:0.

Ekipa iz Humske je zabeležila sedmi uzastopni trijumf u prvenstvu i ima meč više i deset bodova manje od Crvene zvezde, dok je Voždovac 12. sa 47 i u poslednjem kolu pokušati da obezbedi opstanak.

Povezane vesti

Crno-beli su dominirali protiv Zmajeva, koji su tek povremeno ugrožavali gol Aleksandra Popovića.

Partizan je poveo u 21. minutu – Miloš Jojić je centrirao, a Aleksandar Bogdanović loptu poslao u svoju mrežu.

Trener domaćih Aleksandar Stanojević u igru je u nastavku meča uveo Bibrasa Natha, Nikolu Štulića i Nemanju Jovića i upravo su pomenuti igrači režirali ubedljiv trijumf svog tima.

Najpre je Štulić pogodio prečku posle centaršuta Natha pogodio prečku u 64. minutu, a iskusni veznjak u centru pažnje bio je i devet minuta kasnije.

Kapiten reprezentacije Izraela je asistirao posle driblinga, a na pravom mestu bio je 18-godišnji Jović kome nije bilo teško da sa svega nekoliko metara postigne peti pogodak u prvenstvu.

Odlično izdanje Natho je krunisao golom u 79. minutu. To mu je bio 12. pogodak u sezoni.

Partizan je upisao 30. uzastopni meč u kome nije poražen na svom terenu, a u tom periodu upisao je samo jedan remi.

Ekipa iz Humske u poslednjem kolu gostuje u Lučanima, a Voždovac u direktnoj borbi za opstanak dočekuje Javor.