Petarda za rođendan, het-trik Kataija

Srbija - Super liga 6. mar 202218:10 > 18:22 0 komentara
Aleksandar Katai
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Nastavlja Crvena zvezda poteru za Partizanom. Aktuelni šampion slavio je u 26. kolu Superlige ubedljivo protiv Novog Pazara 5:0.

Slavljenička atmosfera na stadionu Rajko Mitić povodom 77. rođendana kluba. Ona je očigledno dala krila crveno-belima da pruže fantastičnu partiju i praktično potisnu neprijatne vesti iz Subotice i kasne pobede direktnog konkurenta za titulu Partizana.

Crvena Zvezda Novi Pazar

Sve dileme Zvezda je rešila u prvih 20-ak minuta kada je vodila 4:0. Briljirao je Aleksandar Katai koji je u tom intervalu postigao dva gola, u 15. za 2:0 i 21. za 4:0. Seriju pogodaka otvorio je u osmom minutu Ohi, a na 3:0 povisio je Mirko Ivanić, praktično već u sledećem napadu posle gola Kataija.