PLS: Milanovčani žele brz povratak u SLS – 4:1 protiv Vršca

Foto FK Metalac GM

Fudbaleri Metalca pobedili su u Gornjem Milanovcu ekipe OFK Vršca sa 4:1 u poslednjoj utakmici trećeg kola Prve lige Srbije.

#related-news_0

Pobednik je rešen već u prvom poluvremenu kad su Milanovčani otišli na odmor sa tri gola prednosti.

Strelci su bili Vasilije Đurić u trećem, Lazar Milošev u 22. i Filip Bačkulja u 26. minutu. Milošev je u 62. minutu povećao prednost domaćeg tima, da bi tri minuta kasnije gosti sitgli do utešnog pogotka autogolom Ilije Milićevića.

Bivši superligaš je ovom pobedom zaustavio Vršac, koji je startovao sa dva trijumfa u prva dva kola.  Milanovčani su posle tri kola na deobi drugog mesta sa ekipom Grafičara, dok je Vršac četvrti…

Rezultati i strelci svih utakmica trećeg kola Prve lige Srbije.

IMT – JEDINSTVO 2:1 (1:1)
Strelci: Nikola Kodžić 40′, Marko Rajović (autogol) 60′ – Filip Avrić 34′

RADNIČKI SM – INĐIJA 1:1 (0:0)
Strelci: Nikola Milinković 90′ – Milan Srbijanac 60′

LOZNICA – SLOBODA 0:0