Radnički odneo tri boda iz Subotice

Foto Radnički 1923 Kragujevac

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su u gostima Spartak rezultatom 2:1 u utakmici 13. kola Superlige Srbije.

Sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu. Domaćini su poveli već u četvrtom minutu golom Srđana Hristića. U nastavku utakmice usledila je totalna dominacija gostiju iz Kragujevca.

Igrao se 34. minut kada je Damjan Krajišnik izjednačio, da bi u deset minuta potom Milutin Vidosavljević postigao još jedan pogodak sa penala.

U drugom poluvremenu napadao je Spartak, želeći da dođe do makar još jednog gola. Realizacija je izostala, ali se video neki pomak u igri.

Golubove je na ovom meču prvi put vodio novi trener Ljubiša Dunđerski, pa bi noviteti tek trebalo da se očekuju u njihovim redovima.

Radnički 1923 se sada popeo na deveto mesto Superlige Srbije sa 15 bodova, dok je Spartak na 13. poziciji  sa 10.