Remi Mladosti i Sabaha: Strela Jojića sa 20 metara

Srbija - Super liga 25. jan. 202218:08 > 18:23
FK Mladost Lučani
FK Mladost

Superligaš Mladost remizirao je sa azerbejdžanskim Sabahom (1:1), u drugom prijateljskom meču na pripremama u Antaliji.

Jedini gol za lučansku ekipu ponovo je postigao Nikola Jojić. Majstorski je namestio loptu na 20 metara od gola bivšeg tima Petra Škuletića i poslao je u mrežu za konačnih 1:1.

Povezano

Fudbaleri Sabaha poveli su pred kraj prvog poluvremena. Odlično se snašao Aleks Isajev i posle prodora, preciznim udarcem, prevario mladog golmana Samčovića.

Kombinovani tim Dragiše Žunića delovao je mnogo bolje posle odmora. U izglednim šansama bili su povratnik Milosavljević i Obradović dva puta. Nagrada za ofanzivnu partiju stigla je u finišu, zahvaljujući sjajnom omladincu Nikoli Jojiću. Dobru priliku u 16. minutu imao je i Milan Bojović, ali se istakao golman Alijev.

Mladost je meč počela u sastavu: Samčović, Žunić, Hrkač, Mićević, Leković, Tumbasević, Gordić, Radivojević, Jovanović, Bojović i Danoski. U drugom poluvremenu igrali su i: Cvetković, Jojić, Perović, Baha, Marković, Veličković, Milosavljević, Babić, Obradović, Kos, Petrov i Stanisavljević.

Lučance naredni meč očekuje u petak, na crtu će austrijski LASK.