Remi Novog Pazara i Radnika

Novi Pazar
FK Novi Pazar

Fudbaleri Novog Pazara i Radnika iz Surdulice igrali su nerešeno 1:1 u meču 14. kola Superlige Srbije.

Gosti iz Surdulice, koji su nedavno prekinuli veliki niz utakmica Crvene zvezde bez poraza, poveli su već u trećem minutu. Strelac je bio napadač Miloš Spasić.

Brzo su se Pazarci oporavili od šoka. Samo 12 minuta kasnije skor je poravnao Bojan Čečarić. Domaćini su bili agiliniji u nastavku poluvremena, imali su veći posed i više udaraca, ali to nije donelo promenu rezultata.

U drugom poluvremenu viđena je izjednačenja utakmica. Novi Pazar je imao za nijansu veći posed, ali se i Radnik trudio da dođe do drugog gola. Na kraju je ipak ostalo 1:1.

Radnik posle 14. kola zauzima 12. mesto sa 14 bodova, dok je Novi Pazar i dalje zakucan za dno tabele. Sakupili su do sada Pazarci samo devet poena.