Serija Pazaraca, Radnički sa Sivićem ne zna za pobedu

Srbija - Super liga 12. avg 202219:51 > 21:24 1 komentar
Starsport

Nišlije doživele još jedan težak poraz, ovoga puta na “Čairu” od sve boljeg Novog Pazara i to prilično ubedljivo – 1:3.

Radnički sa Tomislavom Sivićem na mestu šefa struke još ne zna za pobedu. I ne samo to, niški tim igra sve lošije i lošije, i pored dolaska nekoliko pojačanja, okarakterisanih popularnih epitetom “bombi”.

U međuvremenu, nekoliko igrača je upravo na Sivićev zahtev napustilo “Čair”, dovedena su pojačanja, oporavio se i zaigrao i iskusni Saša Marjanović, ali je prosto neverovatno kakve greške prave igrači Radničkog.

Ovoga puta načinili su ih Pejović i Tolordava, a u oba navrata Pazarci, koji su u sjajnoj formi, znali su to da kazne. Najpre, u 45. minutu Bojica Nikčević, koji je oduzeo loptu kapitenu Nišlija, a potom neodbranjivo šutirao sa 17 metara – 0:1.

Potom je u 55. minutu grubo pogrešio gruzijski štoper Tolordava, oteo je loptu mladi Alić, dodao do Majdevca, koji je “promešao” odbranu Nišlija i potom preciznim udarcem savladao Drobnjaka – 0:2.

U 77. minutu apsolutni dokaz nemoći Nišlija. Posle kornera izvedenog sa leve strane Drobnjak je očajno procenio let lopte, nije najbolje reagovao ni Tolordava, a Rubežić je sve to sjajno ispratio i glavom je zakucao loptu u mreću domaćina – 0:3.

U drugom minutu nadoknade posle asistencije novajlije Papunašvilija, Štulić je postigao počasni pogodak za Radnički – 1:3. Imao je Radnički nekoliko dobrih prilika tokom meča, ali je Kljajić odbranio šut Štulića, potom fantastično zaustavio udarac Ajdara.