SLS: Zvezda rutinski slavila protiv Spartaka

Srbija - Super liga 28. nov 202116:27 > 16:29 1 komentar
FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom terenu Spartak iz Subotice rezultatom 3:0 u utakmici 18. kola Superlige Srbije.

Ekipa Dejana Stankovića je bez većih poteškoća došla do 14. trijumfa ove sezone u domaćem prvenstvu.

Domaćini su poveli u devetom minutu, kada je Milan Rodić posle Benovog centaršuta loptu poslao u protivničku mrežu. Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću crveno-belih, ali onda je na startu drugog poluvremena El Fardu Ben duplirao prednost. Igrao se 46. minut kada je Filip Falko poslao loptu do reprezentativca Komorskih ostrva, a Dubljanić nije uspeo da sačuva svoj gol.

Upravo je Falko u 63. minutu posle kombinacije sa Mirkom Ivanićem postigao gol, koji je posle VAR pregleda poništen jer je utvrđeno da ga je postigao iz ofsajd pozicije.

U nastavku meča svoju sjajnu igru nastavio je El Fardou Ben i u 71. minutu postigao još jedan pogodak. Defanzivac i golman Spartaka, Branković i Dubljević, zakucali su se jedan u drugog, što je napadač crveno-belih iskoristio i postigao još jedan gol.

Sudija je pridužio meč tri minuta, a Subotičani su u nadoknadi vremena umalo mogli da postignu gol kada je Todorovski centrirao, a Marčić sa druge strative gađao u spoljni deo mreže.