TSC siguran, slavili Rad, Radnički i Javor

Srbija - Super liga 22. feb. 202117:101 komentar
Foto TSC Bačka Topola

U ponedeljak je kompletirano 23. kolo Superlige Srbije. Pobede su na svom terenu upisali Javor i TSC, a u gostima su do tri boda došli Rad i Radnički.

TSC je rezultatom 3:0 savldao Bačku, a sve je u ovom meču rešeno u prvom poluvremenu.

Listu strelaca otvorio je Jug Stanojev u 18. minutu, a u razmaku manjem od minut (40. i 41.) dva gola postigao je Đuro Zec.

Javor je golom Ilića iz 52. minuta na svom terenu savladao Novi Pazar, a minimalnim rezultatom tri boda je osvojio i Rad na gostovanju Voždovcu. Čovek odluke na Krovu je bio Karaklajić koji je matirao golmana domaćih u 38. minutu.

Radnički iz Niša je rezultatom 2:0 savladao Mačvu u Šapcu.

Nakon 23 kola, Crvena zvezda na prvom mestu ima 62 boda, sledi Partizan sa 56, Vojvodina sa 47 i Čukarički sa 45. TSC je peti sa 37 koliko ima i subotički Spartak, Proleter je sa 36 na sedmom mestu, Radnički ima 34, Radnik i Metalac po 32, Voždovac je 11. sa 29, po 28 imaju Javor i Mladost dok Novi Pazar ima 24. Dalje slede Rad (23), Napredak (22), Inđija (22), Zlatibor (17), Mačva (17) i Bačka (14).