Zvezdin rafal: Pet lopti u mreži Novog Pazara

Srbija - Super liga 12. mar 202318:00 > 18:01 3 komentara
Kanga i Slavković
Starsport/Peđa Milosavljević

Fudbaleri Crvene zvezde pregazili su Novi Pazar u 26. kolu Mocart bet Super lige. Slavili su trijumf više nego ubedljivim rezultatom – 5:1 (2:1).

Odlično su crveno-beli odigrali duel sa Pazarcima i dileme rešili u drugom poluvremenu. Sjajni rafali, najpre Kange u 73, potom Kataija u 77, na kraju i Rakonjca u 81. minutu zaključili su duel na konačnih 5:1.

Slavljenički ambijent i preko 20.000 navijača na stadionu „Rajko Mitić“ motivisali su fudbalere šampiona Srbije.

Zvezda je povela u 11. minutu, u režiji Rakonjca. Odlično se snašao crnogorski fudbaler i prvencem u crveno-belom dresu najavio goleadu.

Uzvratili su gosti sredinom prvog poluvremena. Precizan sa bele tačke bio je Andrija Majdevac.

U nastavku, superraspoloženi Kanga vratio je prednost crveno-belima. Sa lakoćom je pogodio sa bele tačke, posle igranja rukom Mitra Ergelaša.

Posle odmora, ubedljiva igra izabranika Miloša Milojevića krunisana je sa tri gola. Konačnih 5:1, uz nekoliko promena u najboljem timu i afirmaciju grupe mladih fudbalera, mogu da raduju navijače crveno-belih.