Voša gubila do 86. minuta, pa pobedila Mladost

FK Vojvodina

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su u uzbudljivom gradskom derbiju savladali Mladost GAT 2:1.

Bila je ekipa Milana Rastavca bukvalno na konopcima. Jer Mladost je vodila od 15. minuta golom Arsića sa penala.

povezano

Vodila je Mladost sve do samog finiša utakmice. A onda je Veljko Simić konačno uspeo da probije bedem nominalno domaćina na ovom meču u 86. minutu.

I onda, kada je izgledalo da će odluka o četvrtfinalisti pasti sa penala, pojavili su se Nikolići. U 90. minutu Uroš Nikolić je šutirao, a njegov prezimenjak Nemanja skrenuo loptu do gola i doneo veliku radost novosadskoj Staroj dami, koja je teškom mukom ipak uspela da opravda ulogu favorita i plasira se među osam najboljih.