Voždovac ubedljiv u Subotici, minimalac Proletera

U subotu su u mečevima 11. kola Superlige Srbije pobede upisali i Voždovac i Proletera.

Voždovac je slavio ubedljivu pobedu na gostovanju Spartaku u Subotici. Pobedili su Zmajevi rezultatom 4:0.

*Čukarički bolji od TSC

Nakon pola sata igre Voždovac je došao do vođstva golom Stanisavljevića, a samo pet minuta kasnije gosti su imali dva gola prednosti. U strelce se upisao i Vujnović.

Ekipa iz Beograda mogla je da dođe do 3:0 u 66. minutu, ali je Pantovuć promašio penal.

U nastavku je mrežu ponovo zatresao Vujnović u 72. minutu, a za konačnih 4:0 pogodio je Stanisavljević u 78. minutu.

Voždovac sada ima 16 bodova na šestom mestu. Spartak je 13. sa 12 bodova.

Proleter je pobedu upisao u Surdulici na gostovanju Radniku. Gosti su slavili minimalnim rezultatom. Proleter na devetom mestu ima 14 bodova, Radnik je sa četiri boda manje na 14. mestu.