Remi Bazela, Lucern siguran

Švajcarska 10. mar 201918:31 > 18:32
Robert Hradil/Getty Images

Fudbaleri Lugana i Bazela remizirali su u 24. kolu švajcarske Superlige rezultatom 1:1.

Oba pogotka viđena su u prvom poluvremenu. Ajeti je u sedmom minutu doveo goste u vođstvo, pošto je centaršut Vidmera sa desne strane glavom pretočio u pogodak, da bi Lugano u 44. preko Sabatinija remizirali.

I njihov gol viđen je posle ubačene lopte i udarca glavom, samo što je centaršut bio sa suprotne strane.

Bazelu je to prvi remi posle tri trijumfa u nizu i sa 44 boda ostaje drugi. Lider Jang Bojs beži 21 poen. Lugano je sedmo sa 27.

Lucern je kao domaćin savladao Sankt Galen 3:0. Šurf u 44, Šnuvli u 55. i Eleke u 85. bili su strelci za pobednika, koji sad sa 32 boda zauzima četvrto mesto. Sankt Galen je pao na peto sa 31.

Utakmica Tuna i Ciriha završena je bez pobednika 2:2.