Galatasaraj propustio priliku da prestigne Bašakšehir

Turska 18. feb 201719:22 > 19:25
Lars Baron/Bongarts/Getty Images

Ukupno tri gola viđena su na subotnjim utakmicama u okviru 21. kola turskog prvenstva, u kojima su Istanbul Bašakšehir i Galatasaraj propustili priliku da se dodatno približe vodećem Bešiktašu.

Antalijaspor je u prvoj utakmici dana pobedila Karabukspor rezultatom 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Samjuel Eto u 82. minutu.

Posle te pobede, Antalijaspor drži peto mesto sa 35 bodova, devet manje od Bešiktaša, koji ima utakmicu manje. Karabukspor je na desetoj poziciji sa 27 bodova.

Istanul Bašakšehir i Gazijantepspor su igrali bez golova, a potom su Rizespor i Galatasaraj podelili bodove, pošto je ta utakmica završena 1:1.

Gosti su poveli preko Lukasa Podolskog u 23. minutu, a izjednačio je Ozgud Ček u 75. minutu.

Galatasaraj je na taj način propustio priliku da pretekne Bašakšehir, pošto je igrao posle njega. Bašakšehir ima 43 boda, jedan manje od Bešiktaša, dok je Galatasaraj treći sa 40.