Fener siguran, Škuletić doneo prolaz Genlčeru

Turska 16. jan 201823:57 > 23:58
Epsilon, Getty Images

Fudbaleri Fenerbahčea savladali su Istanbul na gostovanju minimalnim rezultatom u drugom meču osmine finala turskog Kupa i ukupnim rezultatom 3:0 plasirali se u narednu fazu.

Jedini pogodak na meču postigao je Brazilac Đulijano u 89. minutu.

U ostalim mečevima, Bursa je pobedila Genčlerbirli 2:1, ali to nije bilo dovoljno za prolaz pošto je u prvom meču na strani poražen 1:0.

Ekipa iz Ankare prošla je dalje zahvaljujući golu Petra Škuletića u 19. minutu. U nastavku su domaći uspeli da preokrenu preko Agua i Erdoana, ali ipak nisu došli i do trećeg pogotka.

Revanš meč između Trabzona i Konje završen je bez pobednika 1:1, pa u sledeću fazu idu gosti, zbog pobede u prvom duelu 1:0. Sainer je bio strelac vodećeg pogotka za Konju, da bi Ugo Rodaljega u 80. postavio konačan rezultat.