Prvi remi lidera Bašakšehira, Jojić na klupi

Turska 21. sep. 201821:01 > 21:05
Tony Marshall, Getty Images Sport

Fudbaleri Bašakšehira u 6. kolu prvenstva Turske prvi put ove sezone odigrali su nerešeno, ali će prenoćiti na prvoj poziciji na tabeli sa bodom više od prvih pratilaca.

Bursa je pred svojim navijačima u većem delu meča bila bolji rival, uputila je četiri puta u okvir gola, gosti samo jedan, ali mreže su mirovale.

Srpski internacionalac Miloš Jojić meč je odgledao sa klupe za rerezvne igrače gostujuće ekipe, dok je reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća zamenjen u 79. minutu.

Bašakšehir posle šest kola ima 13 bodova, jedan više od Galatasaraja i Kasimpaše, dok Bursa još ne zna za pobedu ove sezone, ali je zabeležila čak pet remija i samo jedan poraz.

U drugoj utakmici odigranoj u petak Ankaraguču je slavio na gostovanju u Erzurumu sa 1:0 iako je od 8. minuta igrao sa igračem manje zbog isključenja Konea. Gol odluke posle kontre u 90. minutu postigao je Ozer.

Ankaraguču je peti na tabeli sa 10 bodova, a Erzurum je na začelju sa samo 2.

Centralni meč ovog kola je duel između Fenerbahčea i Bešiktaša koji je na programu u ponedeljak u 20 časova, uz prenos na SK.

Pogledajte SVE REZULTATE i RASPORED, kao i TABELU.