Trijumf Kasimpaše na otvaranju kola, golčina Ostekina

Turska 5. okt 201821:25 > 21:28
Tullio M. Puglia, Getty Images Sport

Fudbaleri Kasimpaše pobedili su Geztepe 3:1 u prvom meču osmog kola turske Superlige.

Domaćin je tako prekinuo niz od tri poraza i stigao do petog trijumfa u šampionatu posle kog ima 15 bodova kao i vodeći Galatasaraj.

Prva dva gola za tim iz Istanbula postigao je Nigerijac Eduok u 21. i 47. minutu. U oba navrata asistent je bio Trezege.

U otvorenoj igri na obe strane, gosti iz Izmira, koji su pretrpeli poraz nakon tri uzastopne pobede, smanjili su u 69. minutu fantastičnim golom Ostekina. Za bivšeg reprezentativca, to je peti gol od početka sezone.

Konačan rezultat postavio je najbolji akter utakmice Trezege posle sjajnog solo prodora u 84. minutu.

U subotu od 18h na SKHD možete da gledate duel Antalija – Galatasaraj, a u nedelju su na programu utakmice Fenerbahče – Bašakšehir, Konja – Bešiktaš.