Jojić bolji od Jevtovića, Bašakšehir lider

Turska 27. okt 201820:14 > 20:16
Clive Brunskill, Getty Images

Utakmica 10. kola turske Superlige između Antalije i Trabzona završena je bez pobednika - 1:1.

Domaći sastav, inače, četvrtoplasiran na tabeli, poveo je u 15. minutu golom Sulejmana Dukare, bivšeg igrača Lidsa.

Međutim, gosti iz Trabzona, koji su bili bolji u ovom meču, došli su samo do izjednačenja. Nakon što je Sisoko skrivio jedanaesterac, Jilmaz je u 28. minutu dao svoj peti gol u prvenstvu.

Trabzon je neporažen u poslednja četiri kola.

Konjasport je na svom terenu poražena od Bašakšehira sa 1:0, a jedini gol postigao je bosanskohercegovački internacionalac Riad Bajić u 60. minutu. Srpski fudbaler Miloš Jojić šansu je dobio u 70. minutu, dok je Marko Jevtović za domaću ekipu igrao do 71. minuta.

Bašakšehir je prvi na tabeli sa 21 bodom, dva više od Galatasaraja, koji u nedelju gostuje Malatji, i Kasimpaše, koja je remizirala na gostovanju Erzurumu (1:1).