Trabzon ređa remije, tri boda za Malatiju

Turska 4. nov 201819:04 > 19:15
Clive Brunskill Getty Images Sport

U nedelju su odigrana tri meča 11. kola turske Superlige, a pobede su ostvarili Ankaraguču i Malatija.

Trabzon je remizirao na trećem meču uzastopno, pošto je na svom terenu igrao 1:1 protiv Burse. Domaćin je poveo u 25. minutu kada je pogodio Hugo Rodalega, dok je Bursa iščupala bod u 87. minutu golom Alana.

Malatija je sa 1:0 savladala u gostima Alanju, a strelac jedinog gola za minimalac bio je Adem Bujuk u 11. minutu iz slobodnog udarca, kada je lopta zakačila jednog igrača u živom zidu domaćina.

Papis Sise je u 35. minutu mogao da poravna skor sa bele tačke, ali je njegov udarac zaustavio golman Fabijen Farnole.

Najviše golova je viđeno u Ankari gde je Ankaraguču sa 3:1 pobedio Kajzeri. Strelci za ekipu iz glavnog grada Turske su bili El Kabir u 15, Fati u 27. i Kanatsizkus u 63. minutu, dok je jednom za goste precizan bio Čeri u 57. minutu sa penala.