Dva gola Šćepovića za tri minuta (VIDEO)

Turska 5. dec. 201921:10 > 21:12
EuroFootball, Getty Images

Fudbaleri Bešiktaša ubedljivo su pobedili ekipu 24 Erzinčanspora u prvoj utamkici 1/16 finala Kupa Turske rezultatom 3:0.

Trener domaćih Abdulah Avči je na teren poslao kombinovanu ekipu, ali i to je bilo više nego dovoljno za trijumf protiv tima iz Treće lige.

Bešiktaš je poveo u 25. minutu golom Bojda, a prednost je duplirao Kaja u nadoknadi prvog poluvremena. U nastavku utakmice u strelce se upisao i Najir u 84. minutu.

Srpski reprezentativac Adem Ljajić nije ulazio u igru, baš kao ni Hrvat Domagoj Vida.

Rize je pred svojim navijačima bio bolji od Samsuna 3:2, a dvostruki strelac za domaće bio je Marko Šćepović.

Nekadašnji napadač Partizana je postigao drugi i treći pogodak za Rize u 28. i 31. minutu.

U preostalim utakmicama odigranim u četvrtak Kirklarelispor je iznenadio Gaziantep 2:1, Kajzeri je bio bolji od Manise 3:2, dok je Denizli u gostima savladao Altinordu 5:3.