Galata u finišu ispustila pobedu protiv fenjeraša

Turska 14. dec 201919:50 > 19:52
Alexander Scheuber/Bongarts/Getty Images

Tri duela 15. kola odigrana su u subotu u Superligi Turske, po tri boda osvojili su Genčlerbirli i Kasimpaša dok je Galatasaraj u finišu ispustio pobedu protiv Ankaragučua koji je do boda došao sa igračem manje.

Fudbaleri Galatasaraja nisu uspeli da na svom terenu savladaju poslednjeplasirani Ankaraguču. Meč je završen 2:2, a gosti su do boda došli u finišu meča sa igračem manje.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a Galatasaraje je do vođstva došao u 53. minutu preko Sofijana Fegulija.

Gosti su u 73. minutu ostali sa igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Orgil, a drugi gol za domaće postigao je Belhanda sa bele tačke deset minuta kasnije.

Sa bele tačke je za 2:1 pogodio Parlak u 87. minutu, da bi u prvom minutu nadoknade fenjeraš došao i do boda golom koji je postigao Kiciu.

Genčlerbirli je slavio na svom terenu protiv Gestepea 3:1, a Kasimpaša je tri boda osvoio na gostovanju Rizesporu gde je slavio rezultatom 3:1.

Tabelu na kojoj Sivaspor ima tri boda više od Bešiktaša i četiri više od Trabzona možete pogledati ovde.