Jilmaz u finišu "okrenuo" Alanju

Turska 28. feb 202020:21 > 20:23
Sport Klub Printscreen

Fudbaleri Bešiktaša pobedili su Alanju na strani u 24. kolu turske Superlige rezultatom 2:1.

Orlovi su do slavlja na Bahčešehir stadionu došli posle preokreta u poslednjih dvadesetak minuta, zahvaljujući dvostrukom strelci Buraku Jilmazu.

Alanja je do vođstva stigla u 37. minutu pogotkom Fernandeša, da bi u finišu Jilmaz stupio na sceni i doneo gostima tri boda.

Najpre je u 70. iskoristio centaršut Mohameda Elnenija, da bi potom u 86. realizovao jedanaesterac.

Ekipi Sergena Jalčina, za koju Adem Ljajić nije ulazio u igru, to je prvi trijumf posle dve utakmice i sa 40 bodova zauzima peto mesto.

Alanja je upisala treći uzastopni poraz i ona je šesta sa 39.

U subotu od 15 časova na SK HD pratite uživo meč Trabzon – Rize, a zatim u 18h i duel između Antalije i Fenerbahčea.