U Turskoj samo preokreti, Bešiktaš u igri za LŠ

Turska 9. jul 202021:55 > 22:04
REUTERS/Umit Bektas

U 31. kolu turske Superlige Bešiktaš je slavio protiv Kasimpaše 3:2, istim rezultatom je Rize bio bolji od Kajserija, a Gazijantep je savladao Konju 3:1.

Rize je protiv Kajserija poveo golom Samua u 11. minutu, izjednačio je Anhelo u 32. dok je u drugom poluvremenu Kravec doneo vođštvo Kajseriju koji je imao i igrača manje. Ipak u nadoknadi dolazi do preokreta i Rize dobija meč golovima Garmaša i Fernandesa.

I u meču Bešiktaša i Kasimpaše je viđeno identično kretanje rezultata. Tajler Bojd je doneo prednost Bešiktašu već u šestom minutu, a Koita je golovima u 21. i 29. minutu preokrenuo. Ipak novi preokret sledi u drugom poluvremenu, prvo je Kevin Prins Boateng izjednačio u 49. minutu, a Jaldžin je u 90. minutu doneo tri boda domaćem timu.

I Gazijantep je preokrenuo rezultat ali samo iz jednog gola minusa. Deni Milošević je u 13. minutu doneo vođstvo Konji, a zatim su Maksim, Sojalp i Pavlovski u 87, 88. i 99. minutu preokrenuli.