Turska: Bajrakdar umirio Bešiktaš

Turska 19. sep 202019:57 > 20:08
sportklub

Antalija je odnela bod sa teškog gostovanja u Istanbulu. Gosti su do izjednačenja protiv Bešiktaša stigli u 85. minutu preko Bajrakdara. Prethodno je u prvom poluvremenu Kajl Larin u 33. minutu doneo prednost timu Sergena Jalcina.

REUTERS/Murad Sezer

Crno-beli su bili mnogo bolji rival u prvih 45 minuta. Nisu to pretvorili u ozbiljniju prednost, što im se u samom finišu osvetilo. Reprezentativac Srbije Adem Ljajić odigrao je poslednjih 25 minuta.

Golovima Adama Bareira Alanja je srušila otpor Kajzerija. Paragvajac je pogađao u nadoknadi prvog poluvremena i u 77. minutu. Alanja je trenutno sama na čelu tabele sa maksimalnim učinkom posle dva kola.