Bešiktaš prokockao 3:0 protiv Adane, haos u finišu meča!

Turska 21. sep. 202121:11 > 21:411 komentar
Mario Baloteli
Printscreen

U duelu 6. kola superlige, ekipe Bešiktaša i Adana Bemirspora odigrale su spektakularan meč koji je završen 3:3.

Ništa nije nagoveštavalo da ćemo videti dramu jer je aktuelni šampion nakon sat vremena igre vodio sa ubedljivih 3:0.

Vodeći gol postigao je Francisko Havi Montero posle centaršuta Pjanića. Domaćin je duplirao prednost nakon vrelike greške odbrane i golmana Adane, a srećni strelac bio je Sousa.

U nastavku na 3:0 povisio je mladi Jilmaz. Ipak, na isteku sat vremena igre nadu gostima vratio je Vargas lepim golom iz slobodnog udarca.

Na ovom meču rezervista Mario Baloteli postigao je svoj drugi gol u razmaku od tri dana, a konačan rezultat postavio je Brit Asombalonga u sedmom minutu nadoknade meča.

Nakon ovog gola usledila je gužva kraj aut linije, a u glavnoj ulozi bio je Mario Baloteli, koji je i pre toga imao žuti karton zbog provociranja navijača.