Feneru „samo“ remi sa Antalijom

Turska 4. mar 202119:01 > 19:05 0 komentara
Mesut Ozil, Fenerbahče
Pool via REUTERS/Kenan Asyali

Fudbaleri Fenerbahčea remizirali su Antalijom na svom terenu u 28. kolu turske Superlige rezultatom 1:1.

Slavni klub iz Istanbula može biti zadovoljniji takvim ishodom, pošto je u zaostatku bio najveći deo utakmice. Iako je igrao konkretnije sve vreme, Fener je tek u 83. minutu izborio remi pogotkom Enera Valensije.

Prethodno je Antaliju u vođstvo doveo Fredi u 12. minutu.

Kanarinci nastavljaju sa promenljivim partijama u poslednje vreme. Sada imaju po dve pobede i dva poraza i jedan remi u proteklih pet duela, te ostaju na trećoj poziciji sa 55 bodova. Lider Galatasaraj ima 57, kao i drugoplasirani Bešiktaš uz meč manje.

Antalija je četvrti put zaredom odigrala nerešeno, a osmi u devet mečeva, i sa 35 bodova zauzima 10. mesto.

Trabzon je na strani savladao Kasimpašu rezultatom 2:1. Đanini u 24. i Bakašetaš u 73. minutu doneli su tri boda gostima, dok je jedini strelac za domaće bio Erdoan iz penala u 39.

Trabzon je četvrti na tabeli sa 51 bodom. Kasimpaša je 14. sa 30.

Alanja i Goztepe su remizirali rezultatom 1:1. Aksoj je autogolom doveo goste u vođstvo u 43. minutu, da bi Cavelas u 54. doneo bod domaćinu.

Alanja je šesta sa 43 boda. Goztepe deveti sa 39.