Trabzon hladi šampionski šampanjac, Pešić napokon na terenu

Turska 12. mar 202219:23 0 komentara
Omur Trabzon
Guliver image

Pobedom nad Gectepeom (4:2), u 29. kolu šampionata Turske, fudbaleri Trabzona nastavili su marš ka tituli. Sa utakmicom više, drugoplasiranoj Konji, beže čak 18 koraka.

Lider nije lako stigao do planiranog trijumfa, ali je opravdao ulogu i prvo mesto. Poveo je Gectepe u 31. minutu, na asistenciju Emira, precizan je bio Akbunar. Trabzon je brzo uzvratio, Nvakaeme je tri minuta kasnije izjednačio da bi već u sledećem napadu junak meča, Abdurkadir Omur, obezbedio domaćem timu prednost od 2:1.