
Poslednji trening Srbije, pred meč sa Kamerunom, odradili su reprezentativci - bez izuzetka.
Od izveštača iz Dohe
Pod okom selektora Dragana Stojkovića i celokupnog stručnog štaba radilo je 26 fudbalera. Po velikoj vrućini, na plus 32 Celzijusa, oficijalni deo treninga nije ni naslutio ko bi mogao da se nađe sutra, u startnih 11, protiv afričkog tima.
Konačno, opravio se Filip Kostić i zauzeće sigurno mesto na levoj strani terena.
Izvesno je da će u najboljih 11 i Sergej Milinković Savić, posle udarca u meču sa Brazilom, terapija je donela boljitak i ofanzivni vezista napašće afrički tim od prvog minuta.
Maksimalnim kapacitetom radio je i oporavljeni Dušan Vlahović.
Podeljeni u tri grupe, po 10 i 13 fudbalera i trojicu golmana, srpski fudbaleri potrudili su se da sa ciljne pravine, uoči utakmice sa Kamerunom javnosti pošalju poruku optimizma. Bliže predstavnicima medija, radili su Dušan Tadić, Aleksandar Mitrović, Luka Jović, Nikola Milenković, Marko Grujić, Uroš Račić, Stefan Mitrović, Strahinja Pavlović, Filip Kostić i Filip Đuričić.
Duel Srbija – Kamerun, na programu je u ponedeljak od 11 časova. Igraće se na stadionu Al Žanub.
