Vlahović se držao za „onu stvar“, Piksi psovao…

FIFA World Cup 2. dec 202220:58 13 komentara
Dušan Vlahović
REUTERS/Marko Djurica

Reprezentacija Srbije u Dohi igra odlučujući meč protiv Švajcarske za plasman u osminu finala Svetskog prvenstva, a u prvom poluvremenu viđeno je sve i svašta.

Povezane vesti

Švajcarci su poveli golom Džerdana Šaćirija, koji nije propustio priliku da provocira, ali su Orlovi pogocima Aleksandra Mitrovića i Dušana Vlahovića preokrenuli.

Napadač Juventusa je postigao drugi gol za Srbiju, a to je bio povod da selektor Dragan Stojković psovkama izbaci sve što je čuvao danima, dok se Vlahović uhvatio za „onu stvar.“

To je bio odgovor mlagod fudbalera onima koji su ga proteklih dana „razvlačili“ po društvenim mrežama i medijima.

Rezultat posle prvog poluvremena je 2:2, a dešavanja iz Dohe pratite u našem blogu uživo.