Tomić na tajm autu: Igrajte šta hoćete!

ABA League 21. okt. 20199:06 > 9:08
ABA/Krka/Drago Perko/kosarka.si

Trener Crvene zvezde Milan Tomić posle poraza od Krke (79:77) u trećem kolu ABA lige izjavio je da se njegov tim suočava sa mnogo problema, a to se videlo i u završnici meča.

Na nešto manje od dva minuta do kraja, pri vođstvu domaćih 76:73, Tomić je bio toliko besan da nije ni održao tajm aut – malo je razmišljao, a onda svojim igračima samo poručio: “Igrajte šta hoćete!“ Potom je ustao sa stolice…

„Prvo bih da čestitam Krki na odličnoj utakmici i pobedi. Mi smo odigrali stvarno loše u drugom poluvremenu. Postoji mnogo problema. Moraju da se donesu neke odluke i da vidimo šta će biti“, rekao je Tomić posle meča.

Zvezda je doživela drugi uzastopni poraz u ABA ligi, a i u Evroligi ima skor 1-2. U četvrtak crveno-bele čeka okršaj sa Barselonom u hali Aleksandar Nikolić, dok u nedelju od 18 sati dočekuju Mega Bemaks.