Bogićević: Mega ima odličan stil igre, igraju brzo

ABA League 25. okt. 202014:16 > 14:25
KK Mega Soccerbet

Asistent Saše Obradovića Milenko Bogićević rekao je posle pobede Crvene zvezde protiv Mege 76:73 da je crveno-beli tim pravio određene greške protiv ozbiljnog rivala.

Košarkaši Crvene zvezde slavili su u utakmici četvrtog kola ABA lige protiv Mege u gostima rezultatom 76:73.

Povezano

Mislim da je to bila jedna očekivano kvalitetna utakmica, što zbog naše energetske situacije jer smo igrali dobru utakmicu protiv CSKA, što zbog tima koji je imao tri pobede i znali smo da neće biti lako. Mega ima fantastičan stil igre, igraju brzo, mladi su i desile su se neke stvari za koje smo znali da će se desiti„, rekao je asistent Saše Obradovića koji ga je zamenio od početka treće četvrtine, kada je trener crveno-belih isključen posle dve tehničke greške, a zatim i dodao:

„Imali smo problem kod ofanzivnog skoka, nismo to mogli da rešimo. Neke stvari kada je reč o energiji ekipe možemo da prihvatimo, ali taj nerešivi skok je nešto što ne može da se ponavlja. Za nas je bila to važna pobeda. Očekuju nas važne utakmice. Čestitam momcima na pobedi i kolegi Jovanoviću na tome kako izgledaju i kako rade. Želim im svu sreću u nastavku takmičenja“.

Zvezda je i dalje neporažena u regionalnom šampionatu (4-0), dok je Mega pretrpela prvi poraz ove sezone u ABA ligi (3-1).