Crno-beli bez Pejdža u derbiju: Maksimum, da "izgineš"

ABA League 22. nov 202016:23 > 20:06
KK Partizan NIS

Trener Partizana Sašo Filipovski kaže da njegov tim protiv Crvene zvezde mora da bude koncentrisan svih 40 minuta kako bi ostvario pozitivan rezultat.

Prvi večiti derbi u sezoni igra se u ponedeljak od 21 sat u okviru osmog kola ABA lige.

Svaka utakmica je važna i za svaku se treba pripremiti maksimalno, tako i za ovu. Treba odigrati na visokom nivou, sa visokom koncentracijom 40 minuta. Zvezda ima duboku rotaciju, mnogo igrača i igraju sa visokim intenzittom tokom celog meča i na tu njihovu igru moramo pronaći odgovor. Imali smo i mi i oni puno utakmica, tako da nema mnogo vremena za neku veliku pripremu. Vrlo je važno da budemo koncentrisani, da precizno izvodimo elemente odbrane i napada, i da to bude konzistentno tokom svih 40 minuta„, rekao je Filipovski, čija će ekipa biti domaćin u dvorani Ranko Žeravica.