Radonjić: Mogli do pobede, presudile loše odluke

Euroleague 2. nov 201813:22 > 13:24
Alexandra Beier/Bongarts/Getty Images

Trener minhenskog Bajerna Dejan Radonjić kazao je da je njegov tim imao loša rešenja u finišu utakmice i da je to uzrok poraza od Fenerbahčea.

Turski klub je bio bolji rezultatom 88:84 u petom kolu Evrolige i naneo Bavarcima treći poraz u tom takmičenju. Kobna po Bajern bila je poslednja deonica, koju je Fener dobio 23:19.

U prvom poluvremeno je moralo bolje u odbrani, dok smo u drugom bili dobri u polju. Mogli smo da pobedimo, ali smo na kraju, ipak, izgubili. Birali smo loša rešenja u završnim minutima i to je uzrok poraza„, kazao je Radonjić.

Nemci posle petog kola zauzimaju 11. mesto na tabeli, a u narednom dočekuju Darušafaku. Kad je reč o Feneru, on je treći sa 4 trijumfa i porazom i sledeće nedelje gostuje Baskoniji.