Kalnietis: Tužan poraz, Zvezda nije neka ekipa

Euroleague 14. okt 202112:47 > 12:54 10 komentara
Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Bek Žalgirisa Mantas Kalnietis žali zbog poraza od Crvene zvezde, za koju tvrdi da "nije neka ekipa".

Litvanski velikan je pao u Štark areni u trećem kolu Evrolige rezultatom 73:61, iako je do poslednjih minuta bio u igri.

Povezane vesti

Izgleda da je takav ishod teško pao Kalnietisu.

Ružna utakmica, loš napad…. Znali smo da Zvezda nije neka ekipa, da nisu dobri u napadu. Tužan poraz, utakmica se igra 40 minuta„, rekao je 35-godišnji košarkaš.

Razlog poraza pronalazi i u činjenici da je novi trener Jure Zdovc tek došao, te da nije bilo vremena za uigravanje.

Trener još ne zna naše kombinacije, praktično smo pre gostovanja u Beogradu odradili pola treninga. Niti on poznaje nas, niti mi njega. Slabo smo se razumeli, nedostajala nam je bolja komunikacija, otuda je organizacija igre bila loša“, zaključuje Kalnietis.

Ekipa iz Kaunasa ima 0-3 u elitnom takmičenju. U četvrtoj rundi gostuje Olimpijakosu u petak.