Radonjić: U poslednjih par minuta smo izgubili kontrolu

Dejan Radonjić
2021 Euroleague Basketball

Košarkaši Crvene zvezde u četvrtak su u hali „Aleksandar Nikolić“ došli do četvrte pobede u Evroligi savladavši francuski Asvel, a delovalo je da su na četiri minuta do kraja rešili meč u svoju korist. Ipak, morali su da strepe do samog finiša zbog nekih grešaka, a to je igračima zamerio trener Dejan Radonjić.

Zvezda je slavila rezultatom 73:67, a mada je imala +17 na četiri minuta do kraja, u poslednjim sekundama francuski tim je bio na „posed zaostatka“ (70:67).

Evroliga u četvrtak:

Baš kao što sam rekao na poluvremenu, u drugom poluvremenu smo morali da igramo onako kako smo igrali u prvoj četvrtini, a ne kako smo igrali u drugoj deonici. Drugo poluvreme je definitivno bilo bolje od druge četvrtine, osim par grešaka. U finišu smo, u poslednjih par minuta, izgubili kontrolu utakmice, ali na kraju je najbitnije da smo uspeli da pobedimo“, izjavio je trener crveno-belih Dejan Radonjić.

U narednom kolu Zvezdu u EL očekuje gostovanje Baskoniji, ali će pre toga u nedelju dočekati Partizan u „večitom derbiju“ u ABA ligi. Asvel će naredni duel u EL igrati u Lionu protiv Real Madrida idućeg utorka.

Utakmice Evrolige ekskluzivno su dostupne za sve SBB korisnike, na EON, TotalTV i D3 platformama. Možete ih pratiti i ukoliko niste SBB korisnik, u EON paketima van SBB mreže! (PROMO)