Partizan pobedio pred meč odluke u Bambergu

Košarkaši
Partizana savladali su u dvorani „Pionir“ MZT Skoplje sa 68:58
(15:12, 14:13, 25:19, 14:14), u 12. kolu Jadranske lige.Crno-beli nisu odigrali dboro u provom poluvremenu, a odlučujuću prednost stekli su u uvodnim minutama poslednje četvrtine, kada su imali 18 poena prednosti.Rasterećeni gosti nijednog trenutka nisu mnogo respektovali umorne igrače Partizana, koji su već razmišljali i o odlučujućem duelu Evrolige sa Bambergom, a u prilog tome i podatak da su izuzetno loše šutirali za dva i tri poena.

PARTIZAN – MZT SKOPLJE 68:58
DVORANA: Pionir. GLEDALACA: 2.000. SUDIJE: Obradović (BiH), Rutešić (Crna Gora), Zurapović (BiH).
PARTIZAN: Milutinov 7 (4sk), Vesterman 7, Gordić 4, Lučić 9, Milosavljević 5, Bogdanović 5, Gagić 4, Čakarević, Đekić, Gordon 15 (16sk), Anđušić 2, Bertans 10.
MZT SKOPLJE: O. Stojanovski, Grnčarov, D. Stojanovski 15, Gečevski 9, Nikolovski, Čekovski 6, Nikolić 5, Otašević 4, Bakić 8, Dejvis 11.
Po četvrtinama: 15:12, 14:13, 25:19, 14:14.