Filadelfija silna i sigurna protiv Milvokija

NBA 25. dec 201923:03 > 23:05
Mitchell Leff/Getty Images

Košarkaši Filadelfije slavili su na svom terenu protiv Milvokija i do pobede došli rezultatom 121:109.

Košarkaši Filadelfije slavili su božićnoj noći protiv Milvokija 121:109.

Filadelfija je mnogo bolje otvorila meč, ali se ni Milvoki nije predavao tokom prve četvrtine. Ipak, u drugoj deonici su Baksi bili veoma loši i postigli su samo 18 poena. To je značilo da domaćin na odmor odlazi sa prednošću od 21 poena.

Muke Milvokija nastavile su se i u trećoj četvrtini pa je Filadelfija i mogla sebi da dozvoli opuštanje u poslednjih 12 minuta.

Baksi su poslednju četvrtinu dobili 36:21, ali su time samo ublažili poraz.

Seventisikserse su predvodili Džoel Embid sa 31 poenom i 11 skokova i Tobajas Haris sa 22 poena. Džoš Ričardson dodao je 18 poena, sa dva manje je meč završio Furkan Korkmaz, 15 je dodao Ben Simos koji je imao i 14 asistencija i sedam skokova, a Al Hroford je dao 11 poena i deset skokova.

Kris Midlton je bio najefikasniji u Milvokiju sa 31 poenom, a imao je i osam skokova. Janis Adetokumbo je meč završio sa 18 poena, 14 skokova i sedam asistencija, Džordž Hil je pratio sa 15, a Bruk Lopez sa 11 poena.

Filadelfija sada ima skor od 23 pobede i deset poraza, a Milvoki je na 27 pobeda dodao peti poraz.