Odličan Bobi u porazu Dalasa od Indijane

NBA 27. jul 20200:10 > 0:18
Ronald Martinez, Getty Images Sport

U predsezonskoj utakmici Indijana Pejsersi savladali su Dalas Maverikse 118:111. Srpski centar Boban Marjanović dobio je šansu na ovom meču i slobodno se može reći da ju je iskoristio.

Iako je predsezonska utakmica je imala sve karakteristike takmičarske. Velika borba, neizvestan rezultat, ozbiljna minutaža za nosioce igre. Na kraju slavila je Indijana i to najviše zahvaljujući srednjim četvrtinama, drugoj i trećoj koje su zbirno dobili 66:49.

Kod pobednika Voren je bio najbolji sa 20 poena uz šest skokova, Brogdon je imao 17 pogodaka, sedam skokova i šest asistencija, a Oladipo poen manje i isti broj skokova. Na drugoj strani Luka Dončić bio je na asistenciju do tripl dabla. Meč je završio sa 20 poena, 11 skokova i devet asistencija. Nemac Kleber imao je 18 poena, Džej Džej Barea 14 uz po šest skokova i asistencija, Džekson 12 a Boban Marjanović 11 poena (šut iz igre 5/7), uz šest skokova i asistenciju.