Malina pred Zvezdu: Nećemo jeftino prodati kožu

Srbija KLS 5. jun 202118:40 > 18:42 0 komentara
Marko Marinović
Borac/Dusko Radisic/ABA

Trener Borca Marko Marinović kaže da će njegov tim učiniti sve da oteža Crvenoj zvezdi plasman u finale Superlige Srbije.

Čačani dočekuju Beograđane u drugoj utakmici polufinalne serije plej-ofa, posle ubedljivog poraza u prvom meču u Beogradu 101:70.

Povezane vesti

Sigurno je da nećemo jeftino prodati kožu. Nadam se da ćemo bolje odigrati u Čačku i da ćemo zadovoljiti publiku. Nema sumnje, borićemo se tokom svih 40 minuta, a da li će to biti dovoljno za neko eventualno iznenađenje, ostaje da vidimo u nedelju veče„, rekao je Marinović.

Borac je veliki autsajder u duelu sa regionalnim šampionom, koji ima šansu da trijumfom u Čačku overi finale.

Znali smo da je Crvena zvezda veliki favorit, ona je prvak ABA lige. Međutim, mi smo odigrali dobro prvo poluvreme. Istina, Zvezda je fenomenalno šutirala za tri poena, dok mi baš i nismo. Upravo zbog toga je protivnik imao pristojnu prednost. Da smo mi pogodili nekoliko otvorenih šuteva, smatram da bismo bili blizu da ugrozimo rivala„.

Strateg Čačana priliku je dao velikom broju mladih igrača.

Mladi igrači su odigrali dosta korektno protiv Zvezde. Ceo utisak je pozitivan, jer su se dobro pokazali. Doduše, oni nisu slučajno u prvom timu, reč je o kadetskim prvacima države. Zbog toga su dobili šansu, kao nagradu da odigraju protiv najbolje ekipe u regionu„, zaključio je Malina.

Okršaj u Čačku na programu je u nedelju od 20 časova.