"Dobra odbrana Partizana, mi promašili sve za tri"

ULEB Eurocup 14. nov 201820:57 > 21:17
Printscreen

Ekipa Zenita iz Sankt Peterburga savladala je Partizan rezultatom 75:71 u sedmom kolu Evrokupa, a trener ruskog tima Vasili Krasjov bio je zadovoljan zbog pobede protiv Beograđana, čiju je odbranu pohvalio. Ipak, nije mogao da bude zadovoljan šutem za tri svoje ekipe - 1/18.

Imamo još tri utakmice. Iako sve može da se promeni, mi smo jedan od tri najbolja tima. Partizan je igrao veoma dobru odbranu, a mi smo promašili skoro sve šuteve za tri poena, to je nemoguće“, istakao je trener ruskog tima Vasili Karasjov.

Krilo Zenita Vladislav Truškin bio je srećan zbog trijumfa, ali smatra da je mogao ima bolje izdanje u finišu meča.

Nisam zadovoljan zbog poslednjih nekoliko minuta jer sam promašio dva otvorena šuta. Moram da se poboljšam. Ali sam veoma srećan jer smo pobedili i korak po korak ćemo biti sve bolji. Kazao sam treneru da je moja greška što sam promašio šuteve, moram da mu dokažem da zaslužujem da igram u poslednjim minutima“, istakao je Truškin.

Partizan sa dve pobede i pet poraza zauzima peto mesto u grupi C Evropkupa. Crno-beli će 21. novembra u 19 časova ugostiti Valensiju, dok će se trećeplasirani Zenit susresti sa šestoplasiranim Trentom sat vremena ranije.