Gjorgijev vodio Inegol do nove pobede

Odbojka 25. dec 202015:45 0 komentara
Inegol odbojka

U zaostalom meču 19. kola turske Efeler lige odbojkaši Inegola su prema očekivanju savladali Arhavi rezultatom 3:0, po setovima 25:20, 25:23, 25:16.

Gosti, koji su ove sezone osvojili samo jedan bod, propustili su šansu da dođu do seta u drugom periodu, posle 23:23.

U trećem setu dominirala je ekipa iz Burse, koja se novom pobedom, 12. u sezoni, učvrstio na šestoj poziciji.

U pobedničkom timu Makedonac Nikola Gjorgiev je osvojio 15 poena, a Ahmet Arslan je dodao 11. Kod gostiju, Ridvan Salik je upisao 10 poena.

U subotu su na programu još tri zaostala meča Efeler lige, a u jednom od derbija sastaju se lider Fenerbahče i Ziratbank iz Ankare. Taj susret počinje u 11 časova, uz direktan prenos na Sport Klubu 1.