Podraščanin: Šteta što nismo stigli do taj-brejka…

Vesti odbojka 6. jul 20177:22 > 7:27
FIVB

Odbojkaška reprezentacija Srbije porazom je započela učešće na završnom turniru Svetske lige u brazilskoj Kuritibi.

Aktuelni šampion izgubio je od selekcije SAD sa 3:1, pa će o prolazu u polufinale odlučivati u meču sa Francuzima, koji se igra u četvrtak uveče.

Bloker reprezentacije Srbije Marko Podrščanin svestan je propuštenih prilika.

Igrali smo dobro, posebno na početku trećeg seta, imali smo dobro šansu da osvojimo drugi set i da izjednačimo rezultat.

Falila nam je sreća, ali onda smo zaigrali bolje u trećem setu i šteta što nismo uspeli da stignemo do taj trejka.

Uveren sam da smo mogli da dobijemo ovu utakmicu. Nadam se da ćemo narednu utakmicu započeti bolje, ovo je bio prvi meč koji smo igrali na ovom terenu, imali smo samo jedan trening i videlo se da su Amerikanci igrali ovde pre nas i servirali su znatno bolje“, rekao je Podraščanin.