Kup CG: Ekipe iz Bara napravile korak ka finalu

Odbojka 23. feb 201921:17 > 21:19
oscg

Odigrani su prvi polufinalni mečevi Kupa Crne Gore za odbojkašice. Galeb iz Bara je pobedio Moraču sa 3:1, a Luka Bar je nadigrala Rudar iz Pljevalja sa 3:0.

U duelu između Galeba i Morače viđena je velika borba u prva dva seta. Ekipa iz Bara je dobila prvi set sa 25:19, ali je ekipa Morače uspela da izjednači – 25:23. Do kraja duela, daleko bolji je bio Galeb koji je na kraju slavio sa 3:1 po setovima 25:19, 23:25, 25:13, 25:19.

U drugom polufinalnom duelu Luka Bar je kao gost lako i ubedljivo izašla na kraj sa ekipom Rudara. Krajnji rezultat 3:0 po setovima 25:16, 25:17, 25:12 dovoljno govori o dešavanjima na parketu.

U revanš mečevima prednost domaćeg parketa će imati Morača i Luka Bar, a na osnovu viđenog u prvim mečevima, ostao je utisak da će ljubitelji odbojke u Crnoj Gori gledati ekipe iz Bara, Galeb i Luku Bar, u velikom finalu, u borbi za trofej.