Preokret crno-belih u Inđiji

Odbojka 9. feb 202223:23 0 komentara

Odbojkašice Partizana ostvarile su pobedu u meču 15. kola Superlige, pošto su savladale u gostima Inđiju 3:2. Stara Pazova je bila ubedljiva protiv Spartaka 3:0.

Može se reći da su crno-bele napravile veliki podvig. Prva dva seta su izgubile rezultatom 25:13, 25:21. Ali u trećem su se pojavile kao potpuno drugi tim. Njega su dobili 25:17.

Na krilima odličnog trećeg, usledio je i sjajan četvrti set – 25:18. Na kraju je psihološki momenat presudio, pa su i u petom setu odbojkašice Partizana bile ubedljive – 15:9.

Kod pobednika najbolje su bile Ana Krulj sa 25 i Nada Mitrović sa 19 poena. Na drugoj strani Teodora Isailović bila je najefikasnija sa 17 poena.

U drugom susretu dana Stara Pazova je kod kuće savladala Spartak u tri seta 25:19, 25:19, 25:18.